У Миколаївському парку виявили несанкціоновані сміттєзвалища: відповідальність поклали на мера та районну адміністрацію, - ФОТО23 серпня інспектори провели обстеження території парку "Дружба" у Корабельному районі Миколаєва та виявили значну кількість місць несанкціонованого розміщення відходів (побутові та будівельні відходи, поліетилен, пластик, сухе гілля).

Як повідомили у Державній екологічній службі південно-західного округу, згідно з  законодавством, що діє, саме до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері управління відходами віднесено забезпечення ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ у межах населених пунктів.

"Тому Миколаївському міському голові та Голові адміністрації Корабельного району направлено листи щодо ліквідації незаконних сміттєзвалищ. До листів додані фото та відеоматеріали, а також вказані просторові координати незаконних сміттєзвалищ. Строк виконання – 21 вересня 2023 року", - сказано у повідомленні. 

Фото екоінпекціяФото екоінпекціяФото екоінпекціяФото екоінпекціяФото екоінпекціяФото екоінпекціяФото екоінпекціяФото екоінпекціяФото екоінпекція

Нагадаємо, на Миколаївщині прокуратура через суд вимагає ліквідувати сміттєзвалище на території однієї із громад.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW