У Запоріжжі виявили перевищення концентрації сірководню в атмосферному повітріФахівці центру контролю та профілактики хвороб за допомогою мобільної еколабораторії здійснили виміри якості атмосферного повітря на території житлової забудови. Результат показав перевищення максимально допустимих концентрацій забруднюючих речовин у повітрі.

Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, передає 061.

Протягом доби в денний час провели заміри в точках по вулицях Маяковського (Вознесенівський район), та проспекту Моторобудівників (Шевченківський район) з визначенням максимально-разових концентрацій пилу загального, дрібнодисперсного пилу діаметром 2,5 мкм та 10 мкм , діоксиду азоту, оксиду азоту, озону, оксиду вуглецю, хлору.

Протягом дня відібрано для досліджень 14 пробатмосферного повітря для оцінки у санітарно-гігієнічній лабораторії на вміст сірководню, аміаку, ангідриду сірчистого, формальдегіду, фенолу.

Зафіксоване перевищення максимально-разових концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі: по вулиці Маяковського, 11 по показнику сірководень – 0,0109 мг/м3, що в 1,36 рази вище гранично допустимих концентрацій.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що посадовці та екологи провели виїзну нараду щодо скарг мешканців на забруднення повітря Запорізьким кабельним заводомAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW