Реєстрація в Google Business знову доступна українським підприємцям: компанія ухвалила справедливе рішенняУ квітні 2022 року компанією Google Україна була заблокована функція Google Business і можливість реєструвати на картах нові об'єкти.

Увесь цей час українці не мали змоги отримати інформацію про нові об'єкти, також не було можливості залишати відгуки та коментарі.

Сьогодні, 7 вересня, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров опублікував на своїй сторінці в Telegram повідомлення про те, що Google знову надав українським підприємцям можливість реєструвати бізнес у Google Maps. Також було розблоковано функцію Google Business.

"Команда Мінцифри працювала спільно з Google, що дало можливість знову додавати нові об'єкти, залишати коментарі тощо. Український бізнес має дієвий інструмент для просування та пошуку нових клієнтів", - написав Михайло Федоров.

Також очільник Мінцифри подякував Google за те, що рішення було справедливим і виваженим.

Михайло Федоров у своєму дописі наголосив, що цей захід допоможе українським підприємцям, які, незважаючи на війну, розвиваються, і таким чином підтримують економіку України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW