На Миколаївщині з трьох браконьєрів суд стягнув 880 тисяч за незаконну риболовлюОчаківський міськрайонний суд постановив стягнути з трьох чоловіків, що займалися браконьєрством в акваторії Чорного моря в районі Тендрівської коси та Ягорлицької затоки, сплатити збитки завдані державі. 

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу, чоловіки із застосуванням заборонених знарядь лову, попри встановлену заборону на вилов водних біоресурсів, виловили 709 особин різної породи риб та ракоподібних, серед них 9 особин червонокнижної севрюги та 167 крабів видів "трав'яний" та "кам'яний", чим завдали шкоди на суму близько 880 тисяч гривень.

Стягнуті кошти будуть відшкодовані до місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету за місцем заподіяння шкоди, тобто до бюджету Очаківської міської територіальної громади.

Нагадаємо, на Миколаївщині судитимуть екскерівника "Білобережжя Святослава", який отримав понад 330 тисяч зарплати за фіктивного працівника.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW