На Рівненщині за матеріалами СБУ судитимуть рекетирівСлужба безпеки продовжує системну боротьбу з організованою злочинністю, яка загрожує державній безпеці України в умовах війни.

За матеріалами спецслужби завершено досудове розслідування стосовно учасників кримінального угрупування, яких було затримано у результаті спецоперації в одному із районних центрів області. Зловмисники тероризували і намагалися тримати в страху місцевих жителів.

Співробітниками СБУ задокументовано кілька епізодів «вибивання» неіснуючого боргу. У разі відмови – застосовували психологічний тиск, насилля та погрожували фізичною розправою, у тому числі їхнім близьким родичам.

Двох представників так званого «силового блоку» було затримано «на гарячому» під час передачі їм чергової частини грошей від потерпілого.

Один із затриманих вже фігурує в іншій кримінальній справі, пов’язаній із незаконним вимаганням коштів.

Наразі за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо вказаних осіб у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання).

Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники Управління СБУ в Рівненській області спільно зі слідчими ГУ НП регіону за процесуального керівництва органів обласної прокуратури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW