На Дніпропетровщині російський інформатор «зливав» напрямки польотів авіації ЗСУУ Кривому Розі російський інформатор збирав інформацію про переміщення Сил оборони та наслідки ворожих обстрілів на Дніпропетровщині. Також він фіксував напрямки польотів бойових літаків та гвинтокрилів ЗСУ, які виконували завдання на фронті.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

За даними слідства, поплічником рашистів виявився мешканець Кривого Рогу, який після 24 лютого 2022 року почав збирати та поширювати відомості про дислокацію Сил оборони. Він вийшов на свою знайому з міста краснодар, яка перебуває у полі зору російських спецслужб. Саме через неї інформація про маршрути переміщення української військової техніки та наслідки повітряних атак рф могли потрапити до окупантів.

На Дніпропетровщині російський інформатор «зливав» напрямки польотів авіації ЗСУ, фото-1

Отриману інформацію він переправляв через соцмережу «Вконтакте» у вигляді фото з координатами.

На Дніпропетровщині російський інформатор «зливав» напрямки польотів авіації ЗСУ, фото-2

Під час обшуку за місцем проживання фігуранта виявлено комп’ютерну техніку, яку він використовував у підривній діяльності на користь країни-агресора.

Також в його помешканні вилучено заборонену символіку комуністичного режиму. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ);
  • ч. 1 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів).

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW