Амстердам-Київ, або як спортсмен із Нідерландів біжить за Україну, — ФОТОБоас Крагтвейк, спортсмен із Нідерландів, біжить з Амстердаму до Києва, аби зібрати кошти на «швидкі» для українських військових.

Про це розповідають на сайті Житомирської міської ради.

У його команді: тренер Брам та Бо, відеоператор. Стартував бігун 48 днів тому. До його місії приєднуються спортсмени з міст та містечок, які він пробігає. З початку повномасштабного вторгнення Боас займався евакуацією з кордону вимушених біженців. Допомагав розселитися, розвозив по містах. А 22 липня вибіг з Амстердаму.

«Мій біг — це нагадування Європі, що війна поруч, на «задньому» дворі. Так, від воєнних новин втомилися. Тому наша задача привернути увагу всіх європейців до війни в Україні і показати, що до війни можна добігти пішки», — каже Боас.

Спортсмен біжить у середньому 50 кілометрів вдень. Щодесять кілометрів — перепочинок, перекус. Після нічного сну — новий старт о 07:30.

Команда вже зібрала 52 тисячі євро, а кожні 30 тисяч — це швидка на передову.

«Дякую спортсмену та його команді, що привертають увагу до війни в Україні. За те, що допомагають. Всі розуміємо, люди в мирних країнах втомлюються від негативних новин. І нерідко, прийшовши після важкого робочого дня, перемикають канал. У нас в Україні, немає змоги перемкнути канал… Це наші реалії», — сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Сьогодні спортсмен вибіг з Житомира, а 10 вересня Боас прибіжить у столицю.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW