Грант на розвиток хелсі бренду отримали підприємиці з ЛуцькаГрант на розвиток хелсі бренду отримали підприємиці з Луцька, фото-1

Діана та Ольга – подруги та засновниці крафтового українського бренду хелсі продукції «GoodMoodFood», зареєстрованого ще у 2021 році. Дівчата створюють десерти лише з натуральними підсолоджувачами: без білого цукру, глютену і лактози. А 3 вересня минулого року вони відкрили першу кондитерську в Луцьку.

Хелсі команді вдалося організувати виробництво відповідно до високих харчових стандартів, розробити унікальний асортимент десертів та випічки, який налічує більше 40 позицій та сформувати партнерську мережу із 60-ти закладів по всій Україні. Крім того, у магазині-кондитерській можна скуштувати не лише десерти, а й інші корисні страви.

«Наша місія – популяризувати здоровий і свідомий спосіб життя в задоволення і об’єднувати людей навколо цього», – розповіла пані Діана.

Тож аби коло свідомих споживачів смачненького розширювалось, підприємиці вирішили скористатися програмою мікрогрантів «Власна справа» і як результат – отримали 250 000 гривень на розширення виробництва і маркетинг.

«Цей проєкт – дуже класна можливість для малих підприємств, оскільки зазвичай у власників є багато ідей, бажань та енергії на їх реалізацію, проте не завжди вистачає фінансових ресурсів. Грантові кошти дозволяють класно “стартанути” або ж зробити “квантовий стрибок” у розвитку за рахунок купівлі необхідного обладнання для збільшення ефективності виробництва і не тільки», – поділилася враженнями від проєкту Діана Познякевич.

До слова, грантові кошти підприємиці спрямували на закупівлю професійного обладнання, зокрема: камери шокової заморозки, планетарного міксера, холодильної та дві морозильних камери. Також частину гранту використали на друк брендового пакування та маркетинг. І за умовами проєкту – працевлаштували у закладі двох кондитерів.

Детальнішу інформацію про грант на власну справу у рамках урядового проєкту «єРобота» і процедуру його отримання читайте за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava.

Окрім того, за консультацією можна звернутися до фахівців центру зайнятості, або зателефонувати: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або 044 244 94 69.

За матеріалом Волинського обласного центру зайнятостіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW