Через кордон у Малому Березному намагалися ввезти незадекларовані навушники на понад 250 000 грнСьогодні на митному посту «Малий Березний», що на кордоні зі Словаччиною, закарпатські митники зафіксували порушення митного законодавства, пов’язане із неправомірним ввезенням на митну територію України сучасної техніки, орієнтовною вартістю понад чверть мільйона гривень. 

Віз товар іноземного виробництва наш співвітчизник, який повертався з Чехії додому на мікроавтобусі. Під час проходження митних формальностей водій свідомо обрав спрощену вид контролю – «зелений коридор». Ще й усно зазначив про переміщення виключно особистих речей та заперечив про наявність будь-яких товарів, що підлягають декларуванню та оподаткуванню.

Однак у ході перевірки салону транспортного засобу інспектори-пошуківці виявили в одній із дорожніх сумок 25 шт новеньких бездротових навушників марки Apple AirPods Pro (останньої моделі).

Орієнтовна загальна вартість незадекларованого товару за ціною в інтернет-мережі сягає понад 7 тис доларів (за курсом НБУ більше 250 тис грн). Тоді як за митним законодавством на одну особу дозволяється переміщувати в ручній поклажі товару до 500 євро та вагою до 50 кг.

У своїх поясненнях перевізник зазначив, що сумку з товаром йому передали в столиці Чехії для перевезення в м.Тячів.

Наразі відносно гр.України складається протокол про порушення митних правил за ч.2 статті 471 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон громадянами).

Справу розглядатиме митниця, а от не задекларовану техніку, яка скоріш за все переміщувалась через митний кордон України з комерційною метою, – вилучено.

Остаточну її вартість визначить спеціаліст-експерт.

По темі: Закарпатець намагався вивезти за кордон незадекларовані картиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW