На Житомирщині провели анкетування серед отримувачів та надавачів послуг у межах програми ментального здоров’я «Ти як?»В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “ТИ ЯК?”, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, Координаційним центром підтримки цивільного населення при Житомирській ОВА під керівництвом заступниці начальника Житомирської ОВА Наталії Остапченко разом з регіональною координаторкою і радницею голови ОВА з ментального здоров‘я Іриною Гладкою, в регіоні було проведене масштабне анкетування серед отримувачів та надавачів послуг.

Усього надійшло 6789 анкет, серед них кількість анкет, заповнених жінками області, була вдвічі більшою, ніж кількість анкет, заповнених чоловіками.

Більшість анкет, які надійшли від людей з інвалідністю, належать чоловікам. Ця ситуація пояснюється наслідками військових дій в країні, що призвели до збільшення кількості чоловіків з пораненнями.

Всі надавачі послуг відзначили збільшене навантаження у своїй роботі через введення воєнного стану, відправлення фахівців за кордон, збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб і ветеранів війни, впровадження нових технологій та погіршення психоемоційного стану.

Серед надавачів послуг всі зазначили підвищений рівень навантаження у зв’язку із введенням воєнного стану та виїздом фахівців за кордон, збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб і ветеранів війни, запровадженням оновлених технологій в роботі та погіршенням психоемоційного стану.

05 вересня на черговій зустрічі Наталії Остапченко з Іриною Гладкою, було обговорено програму з ментального здоров’я в регіоні у системі освіти; наголосили на спрямуванні послуг з ментального здоров‘я до громадян віддалених ОТГ у Житомирській області та побудовано план дій задля посилення стійкості громад до потенційних ризиків громадському здоров’ю.

Довідково. Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за експертного партнерства та підтримки World Health Organization Ukraine (WHO). Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада КМУ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW