"45 000 грн зарплати на місяць": з'явилася чудова робота для українців, які шукають вакансіїВ Україні з'явилася високооплачувана робота для продавців. Їм запропонували вакансії із зарплатою у 35-40 тис. грн.

Як інформує "biz/today/ua", на профільному порталі Work.ua розмістили пропозицію компанії Techno-Case у Харкові. Вона займається реалізацією мобільних аксесуарів. У зв'язку із розширенням штату потрібен продавець-консультант, якому цікаві новинки електроніки.

До обов'язків входять консультації клієнтів та продаж товару, дотримання звітності та стандартів обслуговування. Майбутній співробітник має бути відповідальним та орієнтованим на результат, прагнути розвитку та підвищення доходу.

Фахівцям пообіцяли високу заробітну плату – від 20 до 35 тис. грн. Вказано, що працевлаштуватися можуть студенти. Претендентам запропонували роботу в магазинах, розташованих у різних районах міста, а також можливість розвивати кар'єру. Також передбачено оплачуване стажування та відпустка.

ПОПУЛЯРНІ ЗАРАЗ У Мінфіні розповіли, як будуть виплачувати військовим по 30 тис. грн: порядок нарахування премій Українці можуть отримати по 600 доларів від ЮНЕСКО: хто має право подати заявку У ПФУ роз'яснили, що буде зі стажем і пенсією українців, які працюють на неповну зарплату Чи можуть військовослужбовці заходити до квартири для вручення повістки: роз'яснення юриста

Зарплата 40 тис. грн: в Україні з'явилася високооплачувана робота для продавців

Зарплата 40 тис. грн: в Україні з'явилася високооплачувана робота для продавців

Примітно, що в компанії не розглядають резюме та просять одразу звертатися по телефону.

"Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір серед мобільних аксесуарів, серед яких: чохли, захисне скло та плівка, навушники, зарядки, портативна електроніка та багато іншого… Найкраща заробітна плата на ринку праці", - зазначив кадровик.

Також у Харкові потрібен продавець-консультант техніки Apple (ТРЦ "Дафі"), якому запропонують зарплату 20-40 тис. грн. Потрібний досвід роботи від 1 року.

Зарплата 40 тис. грн: в Україні з'явилася високооплачувана робота для продавців

Зарплата 40 тис. грн: в Україні з'явилася високооплачувана робота для продавців

Менеджер з підбору персоналу уточнив, що на кандидата чекають три тижні оплачуваного стажування в магазині, безкоштовне навчання та підвищення кваліфікації. Майбутній співробітник повинен розбиратися у цифровій техніці, консультувати покупців, підбирати гаджети та аксесуари до них, а також приймати техніку для сервісного обслуговування та ремонту.

"Сам Стів Джобс пишався б тобою, якби дізнався, що ти наважився відправити своє резюме на цю вакансію", - зазначив HR компанії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW