Гривня ослабне до кінця 2023 року: НБУ спрогнозував яким буде курс на початок 2024 рокуУ Національному банку України опублікували новий макропрогноз, згідно з яким девальвація гривні до долара може прискоритися. Базовий прогноз передбачає не найкращі тенденції.

Нагадаємо, що в попередніх макропрогнозах, опублікованих Національним банком, передбачалося, що офіційний курс гривні девальвує з нинішніх 36,6 гривні за один долар до 41,2 гривні за долар тільки на початок 2024 року.

Однак у новому макропрогнозі йдеться про те, що українська валюта девальвуватиме швидше, і досягне позначки 41.2 вже до кінця поточного року.

Також у прогнозах Нацбанку йдеться про те, що українська валюта девальвуватиме й надалі. Так, згідно із заявою головної фінансової установи нашої країни наступного, 2024 року гривня девальвує з 41,2 до 41,9 гривні за один долар.

Озвучено прогноз і на 2025 рік. Очікується, що 2025 року девальвація трохи сповільниться, і українська гривня впаде з 41,9 гривні до 42,3 гривні за один долар.

Регулятор повідомляє, що це не власний прогноз Нацбанку, а прогноз, заснований на даних Focus Economics.

"Зокрема, наведені показники курсу гривні до долара США отримано зі звіту CIS PLUS COUNTRIES - MAY 2023 FOCUS ECONOMICS, і це не прогноз Нацбанку", - повідомили в регулятора.

При цьому українським банкам Нацбанк порекомендував орієнтуватися саме на цей прогноз.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW