На сайті Президента зареєстрували петицію з вимогою ветувати законопроєкт №9534 та відкрити реєстр деклараційСьогодні. 6 вересня, на сайті Президента України з'явилась петиція з вимогою накласти вето на законопроєкт №9534 та повернути його до парламенту з вимогою відкрити реєстр майнових декларацій чиновників

Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт Президента.

Автор Олександр Ябчанка зазначив в петиції, що 5 вересня 2023 року народні депутати України ухвалили у другому читанні законопроєкт №9534.

"Він нібито мав відновити декларування чиновників. Проте найголовнішу вимогу суспільства – відкрити дані про “воєнні” статки чиновників – він не виконав. Лишивши інформацію про статки влади закритою ще на рік. А отже, позбавили громадян та журналістів інструменту контролю за діями посадовців та головного запобіжника корупції під час війни", - вказано в петиції. 

Автор ддав, що таким кроком народні депутати пішли проти заяв Європейського Союзу, послів G7 та депутатів Європарламенту.

"Кількість журналістських розслідувань, де фігурують народні депутати та представники виконавчої влади разюча. В цей час приховувати від українців декларації влади — це покривати тотальну корупцію у країні.

Закликаю Президента України Володимира Зеленського повернути до Верховної Ради проєкт закону № 9534 «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» з вимогою негайно забезпечити публічний доступ до реєстру декларацій без очікування річного терміну (накласти вето з пропозиціями)", - написав Олександр Ябчанка.

Кількість підписантів петиції зростає щохвилини і вже майже досягла 25 000. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW