У Чернівцях відбудеться Meridian Czernowitz: які письменники будутьУ Чернівцях на Meridian Czernowitz автори презентуватимуть шість книг.

У Чернівцях з 8 по 10 вересня 2023 року проходитиме Meridian Czernowitz 2023. 

Виступатиме Ярина Чорногуз - військовослужбовиця, також Артем Чех - письменник та військовий, Андрій Любка, Тарас Прохасько, Олександр Михед та інші письменники.

Про це повідомляє Meridian Czernowitz.

На поетичному вечорі представлять для презентації шість українських книжок, які вийшли 2022-2023 років. Вхід на всі події Meridian Czernowitz безкоштовний.

Підпишіться на наш  Viber

На заході презентуватимуть "Розламані люди" - поетичну збірку Катерини Міхаліциної під модерацією Христі Венгринюк. Також Ярина Чорногуз представляє збірку"[dasein: оборона присутності]", модерує Євгенія Лопата.

Андрій Любка, Юрій Андрухович, Христя Венгринюк розповідають про антологію "Воєнний стан", модерує Євгенія Лопата. Документальну прозу "Точка нуль" презентує Артем Чех, модерує Олександр Михед.

Про нову збірку "Бурчак" розповідає Тарас Прохасько під модерацією Євгенії Лопати.

А Олександр Михед презентує книгу "Позивний для Йова", модерує Андрій Любка.

Заходи пройдуть в залі «Медіа» готелю Central Magnat Cinema на вул. Кобилянській, 36, 1-й поверх та в РК «Бартка» на вул. Головній, 124, 2-й поверх).

Читайте також:

  • На Буковині придбають сучасні українські книги: бібліотека здобула грант на 30 тисяч гривень
  • Як виглядає одне з казкових місць Буковини - ВІДЕО


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW