Ніжне, повітряне картопляне пюре, яке тане у роті: який секретний інгредієнт зробить страву неперевершеноюКартопляне пюре – один з найсмачніших та найулюбленіших багатьма гарнірів, який чудово поєднується з м'ясом, овочами, рибою. Також його можна їсти як самостійну страву. Головне – правильно приготувати пюре, щоб воно не мало грудочок, було ніжним та пишним.

Що потрібно додавати в пюре

Багато хто звик заправляти пюре вершками, сподіваючись, що цей продукт за рахунок своєї жирності та ніжності зробить страву смачнішою. Але це не зовсім так, оскільки через вершковий інгредієнт картопляне пюре часто набуває невдалої консистенції. Воно втрачає бажану повітряність.

Тому краще використовувати більш вдалу альтернативу – сметану. Цей інгредієнт здатен надати страві ніжності і більшого багатства смаку. Його слід використовувати у поєднанні з молоком, а також можна додавати в пюре масло.

При приготуванні пюре потрібно додавати ці компоненти у такому порядку:

  • спочатку покласти вершкове масло;
  • потім змішати сметану з молоком в окремій ємності;
  • додати цю суміш до картоплі перед самою подачею страви.

Варто враховувати, що пюре, заправлене сметаною, потрібно з'їсти одразу після приготування. Зберігати його не варто навіть в холодильнику. Адже вже за пару годин у гарніру з'явиться неприємна кислинка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW