На Тернопільщину приїхали тайванські лікарі, аби поділитися досвідом з українськими фахівцямиТайванські лікарі приїхали на Тернопільщину, щоб поділитися досвідом з українськими фахівцями. Зокрема, два дні вони приймали пацієнтів в лікарні Скалата. Про це повідомляє Суспільне.

Тайванський лікар-фізіотерапевт Юнг Юань Чі робив спеціальний масаж пацієнту Едуардові Кириленку, який проходить реабілітацію у Скалатській лікарні.

"Травма спинного мозку, після операції три роки тому робили операцію. Важко, руки, ноги не слухаються. М’язи атрофуються", — розповів пацієнт.

У Скалатській лікарні тайванці працюють другий день, розповів лікар фізично-реабілітаційної медицини Петро Корінь.

"У них по-одному відновлюють людей, в нас по-іншому. Методики плюс-мінус схожі між собою, принцип роботи той самий. Але нюанси є. Ми якраз цей напрямок розвиваємо, удосконалюємо, щоб коли війна закінчиться, ми могли приймати більше воїнів і надавати їм кваліфікованішу і швидку реабілітаційну допомогу. І цивільні теж, будь-яка людина, яка потребує реабілітаційної допомоги, може сюди прийти і отримати її", - каже лікар.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW