ДБСТ: Життя для дитини – сім’яУ Житомирській області існує 69 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), у яких під опікою перебуває 456 дітей.

ДБСТ – це окремі сім’ї, які створюються за бажанням подружжя або окремої особи, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Одним з основних аспектів підтримки батьків-вихователів і дітей-вихованців є державна соціальна допомога. Вона призначається прийомним батькам на кожну усиновлену дитину та батькам-вихователям на кожну дитину-вихованця в грошовій формі.

Важливо відзначити, що розмір грошового забезпечення не залежить від пенсії, аліментів, стипендій чи інших видів державної допомоги, які можуть отримувати діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Для осіб з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років, які навчаються у закладі загальної середньої освіти, за денною формою навчання у закладі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, до закінчення відповідного закладу освіти розмір державної соціальної допомоги становить два прожиткових мінімуми для працездатної особи.

При створенні дитячого будинку сімейного типу, має враховуватись норма житлової площі, яка встановлена у розмірі 13.65 квадратного метра на одну людину (ст. 47 Житлового КУ).

За додатковою інформацією щодо умов проживання та підтримки дітей в ДБСТ, можна звертатися до служби у справах дітей Житомирської ОВА.

ДБСТ: Життя для дитини – сім’я, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW