ПФК Звягель опублікував відкритий лист до міської радиПрофесійний футбольний клуб "Звягель" на своїй сторінці у фейсбуці опублікував наступну заяву:

ПФК "Звягель" виступаючи у всеукраїнських футбольних змаганнях захищає герб міста Звягель та шеврон 30-ї окремої механізованої бригади, який розташований на серці на формі наших гравців та тренерів і популяризує нашу громаду!

Водночас, вже другий рік виступів клубу на найвищому рівні ми систематично отримуємо скарги від команд-гостей, які приїжджають в Звягель. Через незадовільний стан газону, роздягалень, душових кабін і, вибачте, туалетів на місцевому стадіоні "Авангард", що перебуває в комунальній власності.

Просимо міську владу задуматися над питанням іміджу міста, коли до Звягеля приїжджають команди з Києва, Одеси, Львова та інших куточків України і привести міський стадіон до відповідності хоча б мінімальним стандартам.

Оскільки 90% бюджету міста попри війну йде не на армію, а на бруківку, туризм й інші речі, які не наближають перемогу  України, просимо не казати "не на часі", а виділити хоча б 1% на розвиток спорту.

Відзначимо, що Професійний футбольний клуб "Звягель" ніколи не отримував раніше і не отримує зараз жодної гривні з бюджету. Ми - єдиний клуб в історії міста, який ніколи не просив фінансування з бюджету. Навпаки, кожне проведення домашнього матчу клуб оплачує за власні кошти і сам є наповнювачем міського бюджету. Адже, на дворі війна.

Віримо в ЗСУ! Дякуємо нашим вболівальникам, які "на нулі" дивляться трансляції наших матчів. Ми робимо все можливе, щоб ці матчі проходили вдома, в Звягелі. Просимо міську владу також підтримати всіх тих тисяч звягелян, які дивляться наші матчі, вболівають за команду та за рідне місто!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW