"Здоровенніша за собаку": чоловік зловив гігантську рибу, знімок улову приголомшуєУ сусідній з Тернопільщиною області чоловік витяг із води на риболовлі вражаючий улов. Йому попалася рибина, що своїми габаритами здатна приголомшити кожного. Вона навіть перевищує розмірами собак деяких порід.

Як інформують "Версії", у селі Богородичин Івано-Франківської області рибалка у водоймі спіймав гігантського товстолоба. Вага риби сягає понад 13 кілограмів. 

"Здоровенніша за собаку": чоловік зловив гігантську рибу, знімок улову приголомшує (ФОТО), фото-1

Фото трофея опублікували на сторінці “Рибалка с.Богородичин” у Facebook, пишуть Версії.

Чоловік зловив величезного товстолоба, вага якого – 13,6 кілограма.

Чоловікові не відразу вдалося витягнути з водойми рибу. Все через гігантські розміри.

Така риба вважається однією з найпопулярніших прісноводних. Довжина дорослого товстолобика може досягти більш, ніж одного метра у довжину і 20-25 кілограмів ваги.

Харчуються переважно дрібними водоростями на мілководді. На період зими впадають у сплячку в “зимувальних ямах”.

Чим товстолоб відрізняється від інших риб

Характерна відмінність товстолобика від інших видів риб полягає в широкому чолі. Голова настільки велика, що займає п’яту частину від розміру всього тіла.

Товстолобика спеціально вирощують у штучних умовах для очищення водойми. Тіло товстолобика може бути довгим і великим. Незважаючи на це, його тіло вкрите досить дрібною лускою.

При зниженні температури води до позначки +8 градусів, риба починає активно нагулювати жир. Товстолобик здатний прожити близько 20 років, якщо цьому сприяють комфортні умови проживання: тепла вода і достатня кількість їжі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW