Готують запит щодо лікування: суд у справі колишньої очільниці Слов'янська Нелі Штепи відклали до листопада5 вересня у Київському районному суді Полтави відклали засідання у справі колишньої міської голови Слов'янська Нелі Штепи. Наступне засідання по цій справі суд призначив на 6 листопада 2023 року. Справу продовжать слухати у Полтаві.

Про це Суспільному повідомив речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

"Фактично було розпочато судове засідання у справі, але його відклали. Обвинувачена Неля Штепа не була присутня на засіданні, частина захисників Нелі Штепи також не з’явилась", — розповів Дмитро Чубенко.

Речник обласної прокуратури повідомив, що сторона захисту клопотала про відкладення розгляду справи, зокрема, через стан здоров'я Штепи, який не дозволяє їй приїздити на засідання.

"Прокурор ініціював підготовку судового запиту щодо встановлення виду лікування Нелі Штепи з метою встановлення можливості її присутності під час судового розгляду", — каже Чубенко.

За словами речника обласної прокуратури Дмитра Чубенка, цьогоріч у червні прокурору відмовили у клопотанні щодо передачі справи в Орджонікідзевський районний суд Харкова.

Після відмови інші клопотання щодо передачі справи в суд Харкова стороною обвинувачення не направлялись.

Суди вже дев'ятий рік розглядають справу проти Нелі Штепи. Колишню Слов'янську міську голову звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України. За версією слідства, вона сприяла захопленню міста підтримуваними росією бойовиками. Слов’янськ був захоплений з квітня по липень 2014 року.

Читайте: 

  • Захоплення Слов’янська. Хронологія квітня 2014 року (відео)
  • Суд призначив дату засідання у справі Штепи та відмовив у перенесенні слухань до Харкова
  • Справа ексмерки Слов’янська Штепи: судове засідання у Полтаві знову відклали

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW