Верховна Рада підтримала пропозицію присвоєння Оріхову «Місто-герой України»Верховна Рада підтримала депутатський запит народної депутатки Юлії Яцик до Президента Володимира Зеленського щодо присвоєння місту Оріхів почесної відзнаки «Місто-герой України». За проголосували 259 нардепів.

Про це народна обраниця повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці.

Оріхів знаходиться поблизу лінії зіткнення, під щоденними обстрілами. В місті майже не залишилось вцілілих будівель, зруйновані об’єкти цивільної інфраструктури. Місцеві комунальники, рятувальники, поліцейські продовжують виконувати свої обов’язки, попри обстріли.

- Вже півтора року місто Оріхів є справжньою фортецею для захисту інших населених пунктів Запорізької області від агресора та є стратегічно важливим пунктом для стримування ворога, а також для проведення контрнаступальних дій, - йдеться у депутатському запиті до Президента.

Присвоєння почесної відзнаки «Місто-герой України» надається Указом Президента. Подання щодо присвоєння відзнаки на розгляд голові державі вносять Кабінет міністрів, обласні державні адміністрації.

У відповіді на депутатське звернення до ЗОВА Юлії Яцик відповіли, що Запорізька обласна військова адміністрація вже направила подання Президенту щодо присвоєння Оріхову і Гуляйполю почесної відзнаки «Місто-герой України».

Як раніше писав 061, У Запорізькій області внаслідок обстрілів загорілися п’ять будинків і склад.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW