П’ять громад із Полтавщини стали переможцями Ініціативи з відновлення шкіл «DECIDE Відбудова»Швейцарсько-український проєкт DECIDE оголосив результати відбору громад для участі в Ініціативі з відновлення шкіл «DECIDE: Відбудова». П’ять громад із Полтавщини стали переможцями цієї Ініціативи.

Про це 6-го вересня повідомили у пресслужбі Полтавської ОВА.

Грант до 3,8 млн грн отримають Решетилівська міська рада та Терешківська територіальна громада. Грант до 2,2 млн грн – Великобудищанська територіальна громада (на умовах співфінансування), Миргородська міська рада та Полтавська міська рада (на умовах співфінансування).

Комісія ретельно опрацювала кожну з-поміж 108 заявок від 86 територіальних громад Чернігівської, Одеської та Полтавської областей. Позаду залишилися серія онлайн-співбесід та виїзди кваліфікованих спеціалістів на об'єкти.

Грантові кошти спрямують на облаштування шкільних укриттів та створення на їх базі освітнього хабу. Також кожна громада навчиться писати та впроваджувати проєкти з відбудови, працювати з донорами й долучати до цього процесу молодь.

Нагадаємо, що відомо про Філіпа Проніна, який має стати новим очільником військової адміністрації у Полтаві.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW