В Ужгороді видали паспорт чоловіку без громадянстваЧоловік понад 20 років проживав на Донеччині, сам він родом з Казахстану

Про це повідомляє Міграційна служба Закарпатської області.

Так, завдяки спільним зусиллям міграційників та МФОЗНС «Регіон Карпат NEEKA», який є виконавчим партнером агентства ООН у справах біженців в Україні, вдалося документувати чоловіка без громадянства, який вже понад 20 років проживає в Україні.

65-річний Олександр народився у Казахстані. Після розпаду СРСР у 1992 році приїхав в Україну де знайшов свою дружину – українку Галину. У шлюбі народились дві доньки. Майже два десятиліття прожив з сім”єю у місті Дружівка Донецької області. Працював слюсарем сантехніком у місцевому ЖЕКу та школі. На початку війни у квітні 2022 переїхав на Закарпаття в село Оріховиця Ужгородського району і отримав статус внутрішньо переміщеної особи. Тут Олександром вже понад рік опікується Оноківська об’єднана територіальна громада. Офіційна сторінка . Чоловік частково втратив пам’ять і нині потребує сторонньої допомоги.

Завдяки волонтерам та просто небайдужим людям у Олександра є дах над головою та все необхідне, а від сьогодні він ще й документований посвідкою на постійне місце проживання в Україні терміном на 10 років.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW