У Кам'янскому готують до відкриття Центр соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімейНа День міста в Кам'янскому запустять в роботу ряд соціально важливих об’єктів.

Сьогодні, 5 вересня, мер перевірив їх готовність. На завершальній стадії перебувають роботи зі створення Центру соціальної підтримки ветеранів війни, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Основним завданням Центру є надання інформаційно-консультаційної, психологічної та юридичної підтримки. Працюватиме Центр в будівлі ЦНАПу при департаменті соціальної політики Кам’янської міської ради.

Всебічно підтримувати ветеранів війни та членів їх сімей – обов’язок не лише влади, а й всієї громади. Лише в такий спосіб ми можемо засвідчити нашим захисникам свою повагу та вдячність, - коментує мер.

У Кам'янскому готують до відкриття Центр соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей , фото-1

Також 15 вересня запрацює перший у Кам’янському Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Створено його для надання комплексної допомоги постраждалим особам. В основному з домашнім насильством стикаються жінки, часто з дітьми. Для них створено доступний та безпечний простір – 4 кімнати з ліжками, кімната матері та дитини, кухня, душова тощо.

Постраждалі особи мають право перебувати в "кризовій кімнаті" безоплатно та цілодобово протягом 20 діб. За цей час фахівці Центру будуть допомагати людині впоратись з її складними життєвими обставинами. Після закінчення граничного строку перебування у "кризовій кімнаті" постраждалу особу може бути влаштовано до інших спеціалізованих служб, які надають схожі соціальні послуги. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW