"Долар ввійшов у сезон вражаючих коливань, курс валют приголомшив усіх": експерти про те, чи катастрофа жде українців в обмінникахДолар продовжує дивувати українців то вражаючою стабільністю, то незначними, але динамічними коливаннями. Чимало українців запитують, чого ж очікувати від курсу валют в обмінниках до кінця року.

Як інформує "24", до кінця 2023 року не очікується суттєвих змін на ринку долара. Нинішнє просідання гривні не стане катастрофою.

На думку голови фінансового комітету Ради Данила Гетманцева, передумов до здешевлення курсу долара чи гривні немає. З початку року гривня лише міцнішає.

"Ті коливання, які ми зараз бачимо, є сезонними. До кінця року ми не вбачаємо якихось ризиків для жорсткого просідання курсу чи інфляційних процесів. Інфляція сповільнюється швидше, ніж планувалось, а значні обсяги зовнішньої допомоги підтримують міжнародні резерви на рекордному рівні",- зазначив експерт.

Нинішнє незначне послаблення гривні не є катастрофою так, як це підтримало б експортерів та збільшило надходження до бюджету від імпорту.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW