На проблеми зі здоров'ям можуть вказати ваші вуха: на що треба звернути увагу, і коли бити на сполохВуха - дуже чутливий орган, у людському організмі вони відповідають одразу за дві функції - слух і баланс. Якщо виникають проблеми з вухами - це може вказувати на різноманітні проблеми зі здоров'ям.

Найпоширенішими ознаками є шум і дзвін у вухах, свербіж, нетипові виділення. Іноді навіть складка на вушній раковині може свідчити про серйозну хворобу.

Шум і дзвін

Медики пояснюють, що шум і дзвін у вухах можуть виникати ситуативно, і, в більшості випадків, не становить загрози для здоров'я. Найчастіше з часом шум і дзвін минають самостійно і не потребують лікування.

Шум у вухах може виникати під час менопаузи. Також він є симптомом хвороби Меньєра - рідкісного захворювання, яке супроводжується втратою рівноваги, запамороченням, нудотою і відчуттям тиску у вухах.

Плями та новоутворення

Поява будь-яких плям або новоутворень усередині вуха або на вушній раковині має стати приводом для звернення до лікаря. Бородавки та інші новоутворення на мочці вуха можуть вказувати на проблеми з нирками.

Волога сірка

Утворення у вухах сірки - нормальне явище, і зазвичай вона виводиться природним шляхом. Якщо ж вушна сірка стала липкою і вологою, це може бути симптомом мутації гена АВСС 11, при якому розвивається рак молочної залози.

Складка на мочці

На цей симптом потрібно звернути увагу людям, вік яких менше 60 років. Якщо на мочці вуха є діагональна складка, це може вказувати на наявність ішемічної хвороби серця. У цьому випадку краще для профілактики відвідати лікаря кардіолога.

Свербіж

Свербіж у вухах - дуже поширена проблема, а з'являтися він може через безліч причин. Зазвичай це явище не несе ніякої небезпеки, але в деяких випадках може бути симптомом грибкової інфекції або екземи, що починається.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW