Діти пільгових категорій Житомирщини вирушили на оздоровчий відпочинок в центр “Артек”, — ФОТОДіти пільгових категорій Житомирщини вирушили на оздоровчий відпочинок в центр “Артек”.

Про це інформує Департамент соціального захисту населення Житомирської ОВА.

Сьогодні, 5 вересня 2023 року, 101 дитина відправилась на відпочинок, який триватиме з 5 по 25 вересня. На ІІІ тематичну зміну «Збір юних патріотів «Артек єднає Україну» для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» у м. Київ, Пуща-Водиця поїхали діти, що потребують особливої уваги та підтримки.

Вчора, 4 вересня 2023 року, ще одна група дітей пільгових категорій відправилась на оздоровлення і відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек». На ІІІ тематичну зміну «Збір юних патріотів «Артек єднає Україну», яка триватиме з 04 по 24 вересня, поїхала 21 дитина. Вони відпочиватимуть у с. Березники Закарпатської області.

Діти за цей період не лише оздоровлюватимуться, а й навчатимуться за шкільною програмою. Крім того, братимуть участь у різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях, екскурсіях та інших заходах.

Загалом, цьогоріч забезпечено 100 % направлення дітей з усіх районів та міст області.

У Департаменті соціального захисту населення Житомирської ОВА повідомляють, щоб відправити дитину на відпочинок, необхідно звернутися у місцеві відділи соціального захисту.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW