"Найскладніше бачити нужду і страждання людей" - БФ “Руки милості” у Чернівцях продовжує допомагати ВПОБлагодійний Фонд "Руки милості" у Чернівцях з 2016 року надає допомогу всім нужденним людям, зокрема, переселенцям. 

"Руки милості" були створені як відповідь на виклики, які постали перед українцями з початком війни ще у 2014 році. З 2016 році благодійники почали працювати з переселенцями та відправляли ремонтні бригади у Донецьку область, аби відновлювати школи, садочки та об’єкти критичної інфраструктури. Допомогу надавали в Чернівцях та області, де і знаходиться благодійний фонд. Це були продукти харчування, гігієна, одяг, посуд, меблі. Тоді ж Новоселиці Чернівецької області навіть викупили приміщення у майже 1000 м2, аби поселити туди якомога більше людей, які тікали від війни та потребували розміщення. Цей центр працює і сьогодні. 

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України у 2022 році,  БФ "Руки милості" продовжили свою діяльність і розширили допомогу нужденним. Сьогодні волонтери займаються евакуацією людей, допомагають речами першої необхідності, їжею, житлом і навіть роботою. 

У нашому подкасті ми поговорили з одним з координаторів БФ "Руки милості" Сергієм Чабаном та дізнались детальніше про те, як і кому допомагають волонтери. 

Детальніше дізнатись про роботу благодійного фонду можна на їх сайті: https://armsofmercy.org.ua/

Контакти: Вул. Міжнародна 5, с. Чагор, Чернівецька обл., Україна.

Телефон: 0 800 330 399
Email: [email protected]AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW