Від фінансового аналітика й до начальника Полтавської ОВА: що відомо про Філіпа Проніна, який має стати новим очільником військової адміністрації у Полтаві5-го вересня Кабінет міністрів України погодив нового начальника Полтавської ОВА. Ним став Філіп Пронін, який до призначення на нову посаду був заступником керівника Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Про це повідомили у Телеграм-каналі "Уряд online".  Втім, відповідний Указ про призначення іще має підписати Президент України.

На посаді голови Полтавської ОВА Пронін може змінити Дмитра Луніна, який керував Полтавщиною впродовж майже двох років. 

Філіп Євгенович Пронін має вищу економічну та юридичну освіту. Чоловік здобув диплом магістра з міжнародної економіки Київського економічного університету та бакалавра з правознавства Фінансово-правового коледжу.

За інформацією АРМА, трудову діяльність Філіп Пронін розпочав у 2003 році. Працював на посаді податкового та фінансового аналітика у приватному секторі.

У період з 2005 по 2008 роки займав посаду головного спеціаліста Департаменту аналітичної роботи в Державному комітеті фінансового моніторингу України. Спеціалізувався на фінансових розслідуваннях, пов’язаних із діяльністю банківських установ, державними монополіями, незаконним відшкодуванням ПДВ.

З 2008 по 2010 роки працював в українському офісі компанії KPMG. Відповідав за створення та розвиток групи незалежних фінансових розслідувань. Діяльність підрозділу була зосереджена на корпоративній розвідці, фінансових розслідуваннях та протидії відмиванню коштів.

У період з 2010 по 2017 роки працював у Державній службі фінансового моніторингу України на посаді заступника директора Департаменту фінансових розслідувань – начальника управління аналізу ризиків та типологічних досліджень. 

Представляв Україну у Мінських переговорах щодо порушення Російською Федерацією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

Акредитований експерт MONEYVAL (Рада Європи) з проведення оцінки національних систем протидії відмиванню коштів.

У 2017 році очолив Управління виявлення та розшуку активів АРМА.

Урядовий експерт України з питань імплементації Конвенції ООН проти корупції.

Представник України у міжнародних платформах з питань виявлення та розшуку активів: CARIN, Interpol, StAR та спільному проєкті Європейської Комісії та Європолу «Платформі Офісів з повернення активів ЄС».

З січня 2020 року призначений на посаду заступника Голови АРМА. 

Згідно із розподілом обов’язків координує такі напрями, як виявлення та розшук активів, міжнародне співробітництво, інформаційні технології.

У 2021 році згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 613 увійшов до персонального складу Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Має 2-й ранг державного службовця.

Нагадаємо, що священик, блогер і депутат Олександр Дедюхін звільнився із посади керівника пресслужби Полтавської міської ради.

Щоб стежити за новинами, підписуйтеся на наш Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW