На Житомирщині розпочато новий конкурс на посади поліцейських офіцерів у 10 громадахЗ 31 серпня по 15 вересня проводиться онлайн-реєстрація працівників поліції регіону як кандидатів на посади поліцейських офіцерів громад.

Відбір проводиться на 37 посад офіцерів у Житомирській, Новогуйвинській, Високівській, Курненській, Новоборівській, Станишівській, Хорошівській, Горщиківській, Лугинській та Краснопільській територіальних громадах.

За умовами відбору поліцейські, які виявили бажання долучитись до проєкту, повинні мати загальний практичний стаж служби в поліції не менше півтора року (не враховується період навчання у закладах освіти та установах первинної професійної підготовки); вищу освіту; посвідчення водія категорії «В» (із наявним практичним стажем керування транспортним засобом відповідної категорії).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету за цим посиланням.

Після проходження усіх етапів відбору та кількамісячного навчання «шериф» отримає офіцерську посаду, службовий автомобіль та приміщення, повне екіпірування та заробітну плату, соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством.

Більш докладно про проєкт «Поліцейський офіцер громади» можна дізнатися ТУТ.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

На Житомирщині розпочато новий конкурс на посади поліцейських офіцерів у 10 громадах, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW