Як у Львові здати лампи, термометри та батарейки: розклад роботи ЕкобусаУ Львові працюють мобільні пункти збору відпрацьованих відходів. Батарейки, ртутні термометри та лампи мешканці Львівської громади можуть здавати у спеціальний Екобус.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Він курсує територією всієї Львівської громади. Дочірнє підприємство «Боднарівка» Львівського комунального підприємства «Зелений Львів» оприлюднило оновлений графік роботи пунктів збору небезпечних елементів на вересень.

Працівники ДП «Боднарівка» нагадують про необхідність утилізації таких шкідливих елементів, як батарейки, ртутні термометри та лампи. Для цього у Львівській громаді працюють мобільні пункти збору небезпечних відходів.

«Нагадуємо мешканцям Львівської громади про важливість екосвідомості. Наш Екобус курсує по місту та збирає шкідливі відходи, щоб вони не потрапляли в середовище, створюючи потенційні джерела небезпеки для нас з вами», – повідомили у ДП «Боднарівка».

Небезпечні відходи приймають у безпечній тарі безкоштовно лише від мешканців Львівської міської територіальної громади у кількості: лампи - до 10 шт., термометри - до 5 шт., батарейки - до 10 кг.

Читайте також: Робота у Львові: як можуть спрацювати гранти на підтримку ветеранського бізнесу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW