Наводила російські ракети на житлові квартали Харкова: суд на 11 років відправив "за решітку" інформаторку РФ, - ФОТОУ Харкові засудили інформаторку РФ, яка наводила ракети на житлові квартали міста.

5 вересня колегія суддів Дзержинського районного суду Харкова визнала винною 30-річну жінку у поширенні інформації про переміщення, рух та розташування Збройних сил України за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 114-2 КК України) та призначила їй покарання у вигляді 11 років позбавлення волі. Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що уродженка міста Антрацит Луганської області, яке з 2014 року окуповано російськими військовими, вже тривалий час проживала у Харкові.

Прокурори у суді довели, що за завданням представника бойовиків "ЛНР" вона передавала йому інформацію про розташування українських військових і техніки у Харкові. Жінка також передала координати і допомогла ворогу скоригувати вогонь по освітніх, медичних, торгівельних об’єктах та по житлових кварталах у центрі міста.

У квітні 2022 року правоохоронці затримали жінку. Під час обшуку у неї виявили майже 135 тисяч євро, понад 215 тисяч доларів та майже 735 тисяч російських рублів.

У судовому засіданні жінка свою вину не визнала. Триває строк на апеляційне оскарження вироку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW