Рада відправила міністра оборони Резнікова у відставкуВерховна Рада відправила у відставку міністра оборони Олексія Резнікова. За проголосували 327 депутатів.

Резніков у момент голосування був присутній у парламентському залі. Міністр виступив зі звітом про роботу міністерства та відповідав на запитання парламентарів – про це свідчать опубліковані в мережі записи народних депутатів, повідомляє Lb.ua.

Міністра оборони Резнікова відправили у відставку

Після голосування Резніков на у Facebook опублікував виступ перед парламентом. Він сказав, що з початку повномасштабного вторгнення "Міноборони паралельно рухалося двома пов’язаними треками": перший – відсіч ворогу та забезпечення фронту, другий – це реформи, щоб наша армія ставала сильнішою і була взаємосумісною з арміями НАТО. 

Резніков сказав, що за оцінкою Генштабу збройних ресурсів Сил оборони вистачило б на два або 2,5 місяці інтенсивних боіїв, після чого "армія фізично закінчилася б".

"Ми добували все, що було можливо і неможливо", – запевнив він.

За його словами, за 18 місяців для Сил оборони придбано, виготовлено на замовлення Міноборони та отримано у якості МТД:

  • понад 7 млн артилерійських снарядів, мін, пострілів до танків та РСЗВ
  • понад 4,5 тис. артилерійських систем і мінометів
  • близько 3,5 тис. систем, які захищають наше небо – від ПЗРК до Patriot
  • понад 6,5 тис. танків, бронетехніки і бронемашин
  • понад 2 000 вантажівок.
  • "незчисленну кількість" стрілецької зброї, радарів, інженерної техніки, різних типів ракет, гелікоптерів, евакуаційних машин та багато іншого

"Прийнято в експлуатацію понад 30 моделей українських дронів. Виробництво зросло у понад 100 разів і збільшується. Ставка на українські дрони була і є моєю принциповою позицією. Україна може бути світовим лідером у цьому сегменті. Тому мною було ухвалено рішення щодо створення Центру компетенцій у сфері роботизованих платформ", – додав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW