У Дніпрі лікарня Руднєва відновлює низку медичних послуг: яких самеУ серпні в лікарні Дніпра сталася надзвичайна ситуація. 11 пацієнтів отримали тяжку побічну реакцію на внутрішньовенний наркоз, які застосовувалися під час проведення оперативних втручань. Двоє з них померли. Через це на медзаклад наклали певні заборони. Частина з них вчора, 4 серпня, була знята.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Facebook-сторінку Центр матері та дитини ім. Руднєва.

Наказами Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради та Дніпропетровська обласна державна адміністрація, скасована заборона госпіталізацій до закладу. Також прийнято рішення поновити ургентну та планову хірургічну та травматологічну медичну допомогу пацієнтам. 

У Дніпрі лікарня Руднєва відновлює низку медичних послуг: яких саме, фото-1

"Дякуємо всім спеціалістам та організаціям, що брали участь в цих перевірках, за неупереджені та професійні висновки.

Дякуємо адміністрації та колективу лікарні за згуртованість та витримку під час, майже 3-тижневих, перевірок.

Дякуємо нашим пацієнтам за підтримку колективу лікарні у соц.мережах та ЗМІ. Це нам було дуже потрібно, в такий психологічно нелегкий час", - написали в публікації.

Заклад знов відкритий для планової та цілодобової екстреної медичної допомоги у всіх відділеннях: травмпункт, приймально-діагностичне, ортопедо-травматологічне, хірургічні відділення (реконструктивно-пластичне, ЛОР з мікрохірургією вуха, щелепно-лицевої хірургії, акушерське та гінекологічне, педіатричне, реабілітаційне та неонатологічне відділення).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW