"Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати": воїн з Тернопільщини загинув на фронтіНа Донеччині поліг воїн з Тернопільщини Петро Ратушняк.

Про це інформує Теребовлянська громада.

"На превеликий жаль, Теребовлянська громада знову втратила захисника.

04.09.2023 р. під час виконання бойового завдання біля с.Новопіль Волноваського району Донецької області загинув мешканець м.Теребовля, радіотелефоніст, старший сержант Петро Ратушняк, 28.06.1979 р.н.

Петро Ратушняк був контрактником. Призваний на військову службу 13.12.2021 р.

Теребовлянська міська рада висловлює найщиріші співчуття родині загиблого Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини.

Нехай добрий, світлий спомин про загиблого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Петра Ратушняка знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїнові, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Інформацію про зустріч домовини з тілом загиблого Героя та чин похорону повідомимо згодом. Слідкуйте за сторінкою Теребовлянської міської ради у соціальній мережі Фейсбук", – йдеться в повідомоленні міськради Теребовлі.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW