У Миколаєві експерти перевірять доброчесність "Миколаївводоканал" У Миколаєві партнер міста Антикорупційна ініціатива ЄС, залучила експертів компанії “Делойт” в Україні щодо  проведення оцінки доброчесності комунального підприємства “Миколаївводоканал”.

Як повідомляє редакція 0512, 4 вересня відбулась пілотна зустріч представників мерії та "Делойт", під час якої розповіли про проєкт та про цілі, яких хочуть досягти під час його реалізації. 

“Місто вже понад рік живе в умовах відсутності стабільного водопостачання через зруйнований окупантами водогін. З бюджету громади виділяються суттєві кошти на забезпечення безперебійної роботи підприємства, усунення наслідків численних аварій на мережах, організацію альтернативних джерел постачання. Крім того, суттєву допомогу надають наші міжнародні партнери, зокрема, Данія, аби підтвердити готовність міста до ефективної співпраці з європейськими інституціями, мінімізувати корупційні ризики та підвищити ефективність управлінських процесів на комунальному підприємстві, ми ініціювали процес перевірки. Цей досвід буде взірцем для інших муніципальних підприємств Миколаєва та, сподіваюся, всієї України, в напрямку відкритості, прозорості використання коштів громади. Власне, ми почали це робити ще до великої війни”, - зазначив Олександр Сєнкевич.

Експерти “Делойт” працюватимуть упродовж 24 тижнів, протягом цього часу перевірятимуть діяльність підприємства за такими напрямками, як загальне управління, послуги, комунікації, корпоративне управління, етичні аспекти, управління активами, закупівлі, фінанси та економіки. Проєкт довгостроковий, а результатом оцінки стане дорожня карта для покращення роботи комунального підприємства і вже потім  документ із результатами незалежного аудиту публічно презентують громадськості.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW