Йому довіряли: що розповіли Наталії Сілогавій діти про останню подорож з татом



29 серпня у Дніпрі порушник ПДР на Jaguar, накинувся на патрульних та отримав через це смертельну кулю. То був Джумбері Сілогава, який їхав відзначати своє 39-річчя з 20-річною коханкою вже п'яний. З ними були і двоє його дітей - 14-річний Давид та 12-річний Джумбері.Вони вірили батькові та вважали його прикладом.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Суспільне.

Коли колишня дружина Наталія Сілогава була у справах, діти зателефонували їй та сказили, що тато хоче повезти їх на море на три дні. Сказав, зібратись терміново.

"Мене це не здивувало. Спонтанність була й коли ми жили разом", – розповіла вона.

Тоді вона не знала, що колишній чоловік сів за руль п’яним. Хотя це відбувається не вперше.

“Я дітям кажу: “чого ви мені не сказали, що тато п’яний”. Вони відповіли: “мам, ми йому довіряємо, ми не боялися з ним”, — поділилася Наталія.

Також вона пояснила, що діти їхали не з нею, а з дівчиною тата.

“Мене обурюють тік-токи, в яких говорять, що там була дружина. Мене там не було. Діти їхали з моїм колишнім чоловіком та його дівчиною. Це для мене дуже важливо, адже мої діти дивляться оці всі соцмережі і їм дуже не приємно, і коли моїм дітям бажають смерті”, — висловилась Наталія.

Вона обурена, що хейтери у соцмережах бажають її дітям смерті. Наразі їм психічно дуже важко, хлопці потребують допомоги та почнуть займатися зі спеціалістами.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW