Активізувалися шахраї, які вимагають гроші від імені нібито голови Закарпатської ОВА Віктора МикитиФіксуємо активізацію шахрайських дій з боку поки що невстановлених осіб, які дзвонять, пишуть підприємцям регіону та, представляючись головою ОВА Віктором Микитою, просять зробити грошові внески на підставні рахунки з метою власної наживи.

"Наголошую, що я ніколи не звертаюся з такими проханнями. Тому прошу всіх бути пильними й повідомляти правоохоронні органи про факти такого шахрайства. 

Якщо ви благодійник і бажаєте допомогти армії, перерахувавши кошти на благодійні рахунки Закарпатської ОВА, будь ласка, передзвоніть та впевніться, що маєте справу з обласною військовою адміністрацією. 

Водночас нагадую, що актуальні реквізити можна знайти на офіційному сайті Закарпатської обласної військової адміністрації» - написав Віктор Микита на офіцйній сторінці Закарпатської ОВА. 

Зараз за цими фактами працюють правоохоронні органи для пошуку та притягнення шахраїв до відповідальності.

Активізувалися шахраї, які вимагають гроші від імені нібито голови Закарпатської ОВА Віктора Микити, фото-1

Також читайте: Учасники організованої злочинної групи обкрадали українців на продажі неіснуючих товарів в ІнтернетіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW