Звягеляни можуть взяти участь у літературному марафоні «Війна росії проти України. ВІДСІЧ.»Стартував прийом заявок для участі у літературному марафоні України/Житомирщини «Війна росії проти України. ВІДСІЧ.». Про таке інформує сайт Житомирської ОДА.

Проводять літмарафон на конкурсних засадах у наступних номінаціях: проза, драматургія та поезія.

У ньому можуть взяти участь автори таких вікових категорій: 9-15 років, 16-25 років та старші 25 років. Щоб взяти участь у конкурсі, слід зареєструватися.

Рукописи слід надсилати на електронку [email protected], і прийматимуть їх до 21 вересня цього року.

Відповідно до умов марафону, участь у ньому можуть брати автори або ж колектив авторів не більше чотирьох осіб лише з новими оригінальними творами, написаними з 24 лютого 2022 р. Участь можуть брати і фахівці, і початківці, які мешкають на Житомирщині та ВПО, зареєстровані на Житомирщині.

 – Організатори проєкту є Громадська організація «Головна Сцена» в партнерстві з Житомирською обласною бібліотекою для дітей та юнацтва, Житомирською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олега Ольжича та Житомирською обласною філармонією ім. С. Ріхтера, а також за підтримки Українського інституту книги, Управління культури та туризму Житомирської ОВА Управління культури Житомирської Міської Ради, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, – йдеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW