Таким чином планує привернути увагу суспільства до збереження архітектури: тернополянин малює листівки з пам'ятками рідного містаТернополянин Захар Дябло малює листівки з архітектурою рідного міста. Це робить для того, щоб привернути увагу місцевих жителів до збереження пам’яток архітектури. Про це йдеться в сюжеті Суспільного.

У доробку Захара — 50 малюнків з архітектурою Тернополя.

"Наша архітектура є доволі цінною. Збереглася хоч і не велика кількість, але все ж у них є художня цінність, її не спотворили якимись сучасними добудовами чи реконструкціями. Тому я зберігаю її на папері, щоб потім мати можливість згадувати та показувати іншим такою, якою вона збереглася до наших днів".

За освітою хлопець дизайнер. Розповідає, почав малювати в дитинстві. Зараз пише архітектурні нариси. Над одним працює 15 хвилин.

"Шукаю класний ракурс, який мені сподобається. Місце, де можна присісти, щоб помалювати. Починаю собі уявляти, як я хочу це зобразити на папері. Спершу малюю контури, просто форми. Потім малюю маркерами. Тобто, тут немає ніякого стилю чи ще щось. Це скетчі, такі швидкі нариси. Передати основні форми, моменти, атмосферу" - каже хлопець.

Таким чином планує привернути увагу суспільства до збереження архітектури: тернополянин малює листівки з пам'ятками рідного міста (ФОТО), фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW