У Миколаєві провели рейд на дотримання норм мовного закону: більше 30 об'єктам по місту надали попередженняУ Миколаєві перевіряють об’єкти торгівлі та сфери послуг на дотримання вимог Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Як повідомила Миколаївська міська рада, у чотирьох районах міста обстежили протягом минулого тижня фахівці обстежили 190 об'єктів, 32 із них надали попередження про адміністративну відповідальність за дотримання норм закону. 

Упродовж минулого тижня в Корабельному районі обстежили 75  установ. Фахівці виявили 8 порушень та надали 7 попереджень. Під час рейдів з підприємцями провели роз'яснювальні бесіди.

У Центральному районі перевіряли заклади торгівлі по вул. Маріупольській та Великій Морській. Обстежили 15 об’єктів та виявили численні порушення. Власникам 4 закладів надали попередження. 

В Інгульському районі за минулий тиждень обстежили 71 об’єкт. Фахівці адміністрації району виписали 21 попередження щодо усунення виявлених порушень.

На території Заводського району оглянули 29 об’єктів торгівлі та сфери послуг. Виявили 10 порушень. Із власниками провели роз’яснювальну роботу. 

Нагадаємо, 23 лютого у Миколаєві затвердили програму розвитку і функціонування української мови у місті на 2023 - 2025 роки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW