Чотири чоловіки з Миколаївської області намалися незаконно перекнути кордонВпродовж 2 вересня, на українсько-румунській ділянці кордону прикордонний наряд відділення "Хижа" затримали чотирьох закарпатців та одного тернополянина зупинив, а наряд від відділу "Ділове" затримав чотирьох жителів Миколаївської області.

Як повідомили у ДПСУ, прикордонники Мукачівського загону припинили 9 спроб порушення державного кордону, у результаті чого було затримано 34 особи.

25 порушників зупинили під час спроби незаконного перетину кордону з Угорщиною, ще дев’ятьох затримали на кордоні з Румунією.

"Найбільше "спритників" наловили військовослужбовці відділу "Косине". Незаконно потрапити до Угорщини на ділянці цього підрозділу правопорушники намагались чотири рази. У результаті припинення усіх цих спроб прикордонні наряди затримали 19 громадян України з різних регіонів, а саме: з Київщини, Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Сумщини, Харківщини, Запоріжжя та Одещини", - йдеться у повідомленні.

Ще шістьох чоловіків – одного мешканця Луганщини та п’ятьох закарпатців, які мали намір перетнути українсько-угорський кордон поза пунктами пропуску, затримали військовослужбовці відділу "Лужанка".

Стосовно усіх затриманих складено протоколи про адмінправопорушення. Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб причетних до організації незаконного переправлення чоловіків через кордон.

Нагадаємо, в Україні частина військових, яких раніше не допускали до служби в десанті, тепер будуть придатними до такої служби.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW