Тернопільський школяр створив унікального бота в Телеграмі16-річний тернополянин Арсен Горобець створив унікального бота у соцмережі Telegram – Ternopil_guide. Там можна дізнатися про культові місця та їхню історію, легенди, графік екскурсій, новини, важливу інформацію тощо. Станом на 31 серпня ним користуються більше 100 людей, пише Файне місто.

З самого початку я його розробляв просто для практики, щоб практикуватись у програмуванні. Проте пізніше помітив користь для суспільства, для туристів та мешканців Тернополя. Сам бот допомагає ознайомитись з Тернополем, показує цікаві місця, що у ньому є, – розповідає Арсен. Що вміє бот

Тернопільський школяр створив унікального бота в Телеграмі (ВІДЕО), фото-1

Скріншот бота з Telegram

Школяр ділиться, що у бот виконує чимало команд та видає необхідну інформацію.

Після того, як ми набрали “start”, в нас є привітальне повідомлення і список команд: погода, історичні місця, легенди, події, що будуть скоро у Тернополі, історія міста, екскурсія, корисна інформація, новини і зворотній зв’язок. Найцікавіше, мені здається – це екскурсія по місту, – зазначає юний розробник.

Тернопільський школяр створив унікального бота в Телеграмі (ВІДЕО), фото-2

Скріншот бота з Telegram

Арсен створив бота самотужки. Знання із програмування здобував здебільшого з курсів у Ютубі.

Створював я його сам після закінчення курсу в Ютубі. Я вчив програмування декілька років і вчу його повністю сам по якихось курсах, безкоштовних відеоуроках у Ютубі, – ділиться хлопець.

Тернополянин ділиться, що він радий фідбеку від користувачів. Також наразі він планує додати ще одну функцію.

Учасники можуть написати мені на пошту, яка є пропозиція. Зараз я планую добавити ще функцію з благодійністю, де люди зможуть побачити хороші збори, які точно передають гроші на армію. Так як я живу в Україні, я українець, я хочу, щоб війна якнайшвидше закінчилась і буду старатись все робити для наближення перемоги. Також постараюсь перекласти бот на англійську мову для іноземних туристів, – додає школяр.

Батьки і друзі підтримують Арсена та закликають його розвивати бота. Водночас вони же давали трішки критичних зауважень, до яких хлопець дослухався і вніс поправки до бота.

Поки що збоїв бот не давав. Наразі він має 13 оцінок від користувачів, всі “5”, – підкреслює він.

Арсен хоче стати програмістом, працювати у цій галузі і в майбутньому. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW