До 4 вересня: тисячі українських біженців будуть змушені залишити НідерландиТимчасовий захист у Нідерландах з 4 вересня не поширюватиметься на біженців з України, які не мають українського громадянства. Це означає, що приблизно 2900 громадян третіх країн, які залишили Україну через війну, втратять притулок у Нідерландах.

В уряді вважають, що більшість громадян третіх країн, які втекли з України, в принципі можуть повернутися до країни походження. Однак за бажання вони також можуть податись на міжнародний притулок. І якщо заявку схвалять, то такі громадяни зможуть і надалі проживати у Нідерландах та користуватися всіма пільгами, що і українські біженці.

Кілька місяців тому Служба імміграції та натуралізації Нідерландів (IND) почала розгляд заяв про надання притулку від громадян третіх країн. Серед них виділили дві групи: людей із безпечних країн та біженців із Ємену та Сирії. Близько 700 людей уже виявили бажання пройти процедуру надання притулку. На це вони матимуть 28 днів, починаючи з 4 вересня. Весь цей період право на безкоштовне муніципальне житло залишається за громадянами.

Біженцям, які вирішать виїхати з Нідерландів, запропонують державну фінансову допомогу у розмірі 2000 євро.

Ті біженці, які не поїдуть з Нідерландів добровільно, вважатимуться нелегально проживаючими в країні.

Водночас для біженців з українським громадянством тимчасовий захист у Нідерландах продовжено до 4 березня 2024 року, як і в інших країнах ЄС. З початку війни Нідерланди надали притулок понад 94 тисячам людей, які втекли від війни в Україні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW