У Бердянську без папірця рф лікувати не будутьНа тимчасово окупованих територіях Запорізької області, видно, не все так гарно з отриманням російських папірців, як це малює їх статистика. Бо кожного разу обмеження для мешканців, які не хочуть ставати громадянами рф, все жорстокіші. Так, у Бердянську можна потрапити до лікаря тільки якщо у вас є паспорт рф та снілс. Про це повідомляє канал «ZPRZ.CITY».

Без цього переліку документів людина з 1 вересня у бердянській лікарні не обслуговується.

Самі бердянці кажуть, що правила стають все суворіше. Раніше у стаціонарі ще лікували, а тепер медично допомогу нададуть лише якщо ти помираєш або знаходишся у несвідомому стані. Також без паспорту рф можуть надати невідкладну допомогу у «швидкій», але лікувати далі вже ніхто не буде.

Але іноді навіть паспорт рф не рятує. Бердянці, які отримали російський паспорт для того, щоб мати доступ до так званої «безкоштовної медицини», скаржаться, що, незважаючи на наявність полісу з них беруть гроші у медзакладах. Одна з мешканок обурюється, що днями ендокринолог виписала призначення на сдачу аналізів, і всі були платними.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW