Як Рівненські чотирилапі «поліцейські» допомагали вибухотехнікам на Херсонщині виявляти небезпечні знахідкиНещодавно німецька вівчарка Воїн і бельгійська — Ахіл повернулися із півторамісячного відрядження та вже приступили до виконання своїх службових обов'язків на Рівненщині.

Про це повідомили на сторінці поліції Рівненської області. 

"Звісно, що навантаження у собак було значно менше, ніж у трьох поліцейських кінологічного центру ГУНП в Рівненській області, але із покладеними на них завданнями впоралися. Воїн уже ніс службу на Київщині у квітні цьогоріч, а в Ахіла це було перше «бойове хрещення». На чотирилапих покладалися обов'язки із пошуку вибухівки, боєприпасів у будинках, де господарювали «сусіди» із країни-агресора". 

Кінологи ж у складі зведеного загону із фахівцями вибухотехнічної служби допомагали розміновувати деокуповані території Херсонщини. Під постійними обстрілами, в сорокаградусну спеку та в повній амуніції вони обстежували території попри ризик і небезпеку на кожному кроці. Адже рашисти повсюди залишили після себе «сміття»: міни, боєприпаси і залишки ракет.

Утім, найнебезпечнішою знахідкою виявилася частина російської ракети радянського зразка «Точка-У» з бойовою частиною у вигляді модифікованої авіаційної бомби. Її знайшли в полі неподалік одного з населених пунктів Чорнобаївської ТГ. Завдяки спільній злагодженій роботі поліцейських ракету успішно знешкодили максимально безпечно для жителів населеного пункту.

Відео цієї небезпечної роботи опублікували на сторінці поліції Рівненщини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW