Ремонт міської ради, адмінбудівель і житлових будинків. Як відновлюють постраждалу Ізюмщину у Харківській областіВ Ізюмському районі тривають відновлювальні роботи.

На Ізюмщині ремонтують житлові будинки та адмінбудівлі. Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної військової адміністрації.

Відновлювальні роботи виконуються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії за співфінансування місцевих бюджетів. У селі Нова Гусарівка Балаклійської громади тривають аварійно-відновлювальні роботи багатоквартирного житлового будинку, в якому мешкає 67 людей. Загальна кошторисна вартість робіт складає 9,7 мільйона гривень. Завершити відбудову планують у жовтні 2023 року.

Невдовзі стартують аварійно-відновлювальні роботи багатоквартирного житлового будинку у місті Балаклія, розрахованого на проживання 120 людей. Загальна вартість відбудови складе 3 мільйона гривень. Зараз триває укладання договору. У будинку планують відремонтувати пошкоджену покрівлю, замінити вікна, відновити систему опалення й теплоізоляції.

У самому Ізюмі нещодавно було розпочато капітальний ремонт адмінбудівлі міської ради. Наприкінці вересня ще у 3 багатоквартирних будинках міста мають розпочатися відновлювальні роботи, а щодо 9 будинків - розробляється відповідна проектно-кошторисна документація.

На території Ізюмського району від початку повномасштабного вторгнення РФ зафіксовано майже 9 тисяч пошкоджених об'єктів. Серед найбільш постраждалих - Ізюмська громада. Після 24 лютого 2022 року в Ізюмській громаді внаслідок ворожих обстрілів повністю зруйновано 5 багатоповерхівок, пошкоджено 297 багатоквартирних будинків, що складає майже 80% від загальної кількості. Також повністю зруйновано понад 600 будинків приватного сектору. Пошкоджень зазнали майже 5 тисяч будинків садибного типу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW