Погода у Львові на тиждень: небо має бути яснимЗа прогнозами метеорологів, наступний тиждень має пройти без дощів із ясним небом.

За прогнозами метеорологів порталу Синоптик, з 4 по 10 вересня погода на Львівщині буде наступною:

Понеділок, 4 вересня, опадів не передбачається, небо буде ясним з ранку до вечора.

Температура: +13° вночі, +23° і +20° вдень та ввечері.

У цей день люди вшановують пам'ять святого Агафоника, або Агафона Огуменника. Вважається, він був наближений до лісовиків та їхні "потішання" зі снопами – теж у якийсь мірі його справа. Народні метеорологи також помітили, що розсіяні хмари цього дня вказують на ясний та холодний ранок наступного.

Вівторок, 5 вересня, також буде ясно, без опадів.

Температура: +12° вночі, +24° і +15° вдень та ввечері.

Зазвичай відзначають день святого Лупа та слідкують за журавлями: летять на південь – зима буде ранньою; летять низько – теплою, високо – холодною. А полетіли низько, швидко та мовчки – насувається негода.

Середа, 6 вересня, ясна погода утримуватиметься увесь день

Температура: +13° вночі, +24° і +16° вдень та ввечері.

Прийнято вшановувати вшановується святого Євтихія. Можливо тому давно помічено, що цей день зазвичай тихий – без вітру. Дощ 6 вересня передбачає суху осінь, багато снігу взимку і вчасну весну.

Четвер, 7 вересня, вдень небо може вкритися хмарами, які розсіються до вечора.

Температура: +15° вночі, +25° і +18° вдень та ввечері.

У народі цей день називають Листопадником, або Грибним. Слідкуючи за грибами люди дізнавалися, якою буде майбутня зима: якщо врожай багатий – зима буде затяжною. Також вважається, що до цього дня дозрівають груші.

П'ятниця, 8 вересня, небо буде ясним протягом усього дня.

Температура: +13° вночі, +26° і +18° вдень та ввечері.

Згадують святих Адріана і Наталію. Холодний ранок у цей день вказує на ранню та морозну зиму. Також люди 8 вересня "святкували" іменини горобина, яку збирали разом з калиною. Вважалося, що великий урожай горобини – до морозу взимку.

Субота, 9 вересня, хмар на небі також не передбачається, небо має залишатися ясним увесь день, без опадів.

Температура: +15° вночі, +27° і +18° вдень та ввечері.

Вшановують пам'ять Пимена Великого. Але у народних метеорологів головною залишається горобина, добрий врожай якої вказує на дощову осінь та морозну зиму. Тому лікарські властивості горобини на випадок складних осені та зими допомагатимуть від захворювань.

Неділя, 10 вересня, без хмар та опадів.

Температура: +15° вночі, +27° і +18° вдень та ввечері.

Згадують Анну Пророчицю, починаються осінні ярмарки. Польові роботи зазвичай вже завершено, невдовзі мають розпочатися осінні дощі. Якщо 10 вересня чутно грім, то осінь буде теплою.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 3 вересня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW