"Вічна пам'ять Герою!": на Тернопільщині провели в останню путь загиблого 35-річного воїнаЛановецька громада провела в останню дорогу загиблого Героя Артура Стасюка.

Як інформують "Тернополяни", старший солдат Артур Стасюк одним з перших із с. Іванківці став на захист України, адже ще з 2015 року боронив свій край від московської навали. До місця вічного спочинку його провела уся Лановецька громада.

«Кожен, хто одягнув військову форму, має великий героїзм у своєму серці. Наш відважний воїн Артур мав надію на життя, але поклав його на вівтар майбутньої Перемоги нашого народу», - зазначив настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. Іванківці о. Ігор Огородник.

Артур Стасюк загинув 23 серпня, у день Державного прапора. У перший день осені, під звуки військового залпу, національний стяг вручили рідним, як символ держави, за яку загинув Герой. В гірких сльозах ридали дружина, діти, бойові побратими, а згорьована мати все питала: «Сину, сину! Як же я без тебе?».

«Тридцятип’ятирічний воїн став небесним захисником для своєї родини та побратимів, він був щитом нашого спокою та майбутнього своїх дітей», - поділилися у громаді.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW