На Хмельниччині для учнів двох навчальних закладів перший урок провів президент УкраїниБез класичної лінійки і перший урок — з президентом України. Так розпочався навчальний рік у ліцеї Державної прикордонної служби України та Хмельницькому обласному ліцеї. Через відеозв’язок заняття для учнів провів Володимир Зеленський.

“До повномасштабної війни перше вересня було таким днем, який у всіх багато в чому був схожий, тепер це різне перше вересня”, — сказав президент.

На уроці Володимир Зеленський презентував освітній застосунок "Мрія". З ним учні матимуть доступ до навчальних матеріалів за інтересами, а батьки слідкуватимуть за безпекою дітей, коли ті не поряд.

Для проведення уроку на Хмельниччині обрали учнів тільки цих двох навчальних закладів, розповідає директорка департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації Дарія Басюк. Пояснює чому.

"Багато випускників на високі бали склали незалежне тестування Національний мультипредметний тест, багато переможців міжнародних і всеукраїнських наукових олімпіад. Також один з цих закладів гостинно прийняв у себе Сумський прикордонний ліцей.", — каже Дарія Басюк.

Директор ліцею Державної прикордонної служби України Валерій Хіміч каже, на такому уроці за участі президента учні побували вперше.

"В умовах сучасної агресії Російської Федерації проти українського народу, однозначно такі заходи дуже важливі, бо вони виконують роль національно-патріотичного виховання", — зазначив Хіміч.

Також на занятті побували 300 ліцеїстів Хмельницького обласного ліцею, розповідає директор закладу Юрій Курманський. Додає, навчальний процес у закладі розпочнуть в понеділок.

"В нас, фактично, навчальний процес розпочнеться четвертого вересня, сьогоднішній урок президента, дистанційні уроки, під’єднання до ЗУМ, бо специфіка закладу така, що більша половина дітей навчається в сільській місцевості", — розповідає директор ліцею.

Урок з президентом транслювали й для учнів з інших областей України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW